switche, przełączniki LAN

24-Portowy Przełącznik Gigabit PoE+ z Portami 10 GbE Uplink
INTELLINET
KOD: 561143 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:2 031,71zł
BRUTTO:2 499,00zł
48-Portowy Zarządzalny Przełącznik Gigabit PoE+ Uplink 10GbE
INTELLINET
KOD: 561112 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:6 240,62zł
BRUTTO:7 675,96zł
48-Portowy Zarządzalny Przełącznik Gigabit PoE+ Uplink 10GbE
INTELLINET
KOD: 561112 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:6 240,62zł
BRUTTO:7 675,96zł
48-Portowy Zarządzalny Przełącznik Gigabit RJ45 4x SFP
INTELLINET
KOD: 561334 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:1 557,07zł
BRUTTO:1 915,20zł
5-Portowy Przełącznik Gigabit PoE+ ze Slotem SFP Combo
INTELLINET
KOD: 561174 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:381,30zł
BRUTTO:469,00zł
ADAPTER ZASILACZ POE 12-PORTOWY PANEL POE 1U 120W
INTELLINET
KOD: 720342 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:543,90zł
BRUTTO:669,00zł
ADAPTER ZASILACZ POE 15.4W 1X ETHERNET RJ45 802.3AF
INTELLINET
KOD: 524179 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:97,48zł
BRUTTO:119,90zł
ADAPTER ZASILACZ POE/POE+ 30W 1X GIGABIT RJ45 802.3AF/AT
INTELLINET
KOD: 560566 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:178,67zł
BRUTTO:219,76zł
ADAPTER ZASILACZ POE/POE+ 30W 1X GIGABIT RJ45 802.3AF/AT
INTELLINET
KOD: 561037 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:113,01zł
BRUTTO:139,00zł
ADAPTER ZASILACZ ULTRA POE+ 60W 1X GIGABIT RJ45 802.3BT
INTELLINET
KOD: 561235 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:210,57zł
BRUTTO:259,00zł
FAST ETHERNET SWITCH 16X 10/100 MBPS RJ45 DESKTOP METAL
INTELLINET
KOD: 522595 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:176,42zł
BRUTTO:217,00zł
GIGABIT SWITCH 16X 10/100/1000 RJ45 POE+ 2X SFP LCD RACK
INTELLINET
KOD: 561259 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:1 211,38zł
BRUTTO:1 490,00zł
GIGABIT SWITCH 16X 10/100/1000 RJ45 POE+ 2X SFP LCD RACK
INTELLINET
KOD: 561259 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:1 211,38zł
BRUTTO:1 490,00zł
GIGABIT SWITCH 16X 10/100/1000 RJ45 POE+ 2X SFP MANAGED
INTELLINET
KOD: 561341 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:1 300,00zł
BRUTTO:1 599,00zł
GIGABIT SWITCH 5X 10/100/1000 RJ45 POE+ 1XPD 4XPSE 68W
INTELLINET
KOD: 561082 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:288,62zł
BRUTTO:355,00zł
GIGABIT SWITCH 8X 10/100/1000 RJ45 POE+ 60W VLAN
INTELLINET
KOD: 561204 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:316,26zł
BRUTTO:389,00zł
GIGABITOWY EXTENDER SYGNAŁU POE/POE+ 1-PORTOWY ZEWNĘTRZNY
INTELLINET
KOD: 561211 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:430,08zł
BRUTTO:529,00zł
GIGABITOWY REGENERATOR EXTENDER SYGNAŁU POE/POE+ 1-PORTOWY
INTELLINET
KOD: 560962 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:300,00zł
BRUTTO:369,00zł
MODUŁ Mini GBIC SFP 1000Base-LX LC JEDNOMODOWY 1550nm 80km
INTELLINET
KOD: 545044 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:259,90zł
BRUTTO:319,68zł
MODUŁ Mini GBIC SFP 1000Base-LX LC JEDNOMODOWY 1550nm 80km
INTELLINET
KOD: 545044 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:259,90zł
BRUTTO:319,68zł
PONAD 25 LAT
DOŚWIADCZENIA
DORADZTWO
I SERWIS
DOSTAWA
ZA 3 ZŁ
ZWROT DO
90 DNI