switche rackowe 19

GIGABIT SWITCH 16X 10/100/1000 RJ45 POE+ 2X SFP LCD RACK
INTELLINET
KOD: 561259 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:1 211,38zł
BRUTTO:1 490,00zł
MODUŁ Mini GBIC SFP 1000Base-LX LC JEDNOMODOWY 1550nm 80km
INTELLINET
KOD: 545044 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:259,90zł
BRUTTO:319,68zł
MODUŁ Mini GBIC SFP 1000Base-LX LC JEDNOMODOWY RX1310/TX1550
INTELLINET
KOD: 507486 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:118,62zł
BRUTTO:145,90zł
MODUŁ Mini GBIC SFP 1000Base-LX LC JEDNOMODOWY RX1550/TX1310
INTELLINET
KOD: 507509 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:139,32zł
BRUTTO:171,36zł
MODUŁ MINI GBIC SFP LC MULTIMODE 550M
INTELLINET
KOD: 545006 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:108,13zł
BRUTTO:133,00zł
MODUŁ MINI GBIC SFP LC SINGLE-MODE 20KM
INTELLINET
KOD: 506724 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:113,01zł
BRUTTO:139,00zł
MODUŁ Mini GBIC SFP+ 10GBase-LR LC JEDNOMODOWY 1310nm
INTELLINET
KOD: 507479 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:425,91zł
BRUTTO:523,87zł
MODUŁ Mini GBIC SFP+ 10GBase-SR LC WIELOMODOWY 850nm
INTELLINET
KOD: 507462 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:194,31zł
BRUTTO:239,00zł
MODUŁ Mini-GBIC SFP 1000Base-LX LC JEDNOMODOWY 1310nm 10km
INTELLINET
KOD: 545013 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:102,70zł
BRUTTO:126,32zł
PRZEŁĄCZNIK ETHERNET PoE/PoE+ ENDSPAN 16 PORTÓW RJ45 10/100
INTELLINET
KOD: 560849 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:935,43zł
BRUTTO:1 150,58zł
PRZEŁĄCZNIK ETHERNET RACKOWY 16 PORTÓW RJ-45 10/100
INTELLINET
KOD: 520409 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:162,52zł
BRUTTO:199,90zł
PRZEŁĄCZNIK ETHERNET RACKOWY 16 PORTÓW RJ45 8x PoE/PoE+
INTELLINET
KOD: 560771 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:596,83zł
BRUTTO:734,10zł
PRZEŁĄCZNIK ETHERNET RACKOWY 24 PORTY RJ-45 10/100
INTELLINET
KOD: 520416 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:234,07zł
BRUTTO:287,91zł
PRZEŁĄCZNIK GIGABIT PoE/PoE+ ENDSPAN WEB-SMART 16xRJ45 2xSFP
INTELLINET
KOD: 560535 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:1 935,47zł
BRUTTO:2 380,63zł
PRZEŁĄCZNIK RACKOWY 24xRJ45 10/100 + 2xSFP/RJ45 10/100/1000
INTELLINET
KOD: 523929 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:533,31zł
BRUTTO:655,97zł
PRZEŁĄCZNIK RACKOWY GIGABIT 16 PORTÓW 10/100/1000
INTELLINET
KOD: 524148 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:398,37zł
BRUTTO:490,00zł
PRZEŁĄCZNIK RACKOWY GIGABIT 24 PORTY 10/100/1000
INTELLINET
KOD: 524162 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:659,98zł
BRUTTO:811,78zł
PRZEŁĄCZNIK RACKOWY GIGABIT ZARZĄDZALNY 16xRJ45 + 4xSFP
INTELLINET
KOD: 560801 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:794,29zł
BRUTTO:976,98zł
PRZEŁĄCZNIK RACKOWY GIGABIT ZARZĄDZALNY 24xRJ45 + 4xSFP
INTELLINET
KOD: 560818 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:1 080,40zł
BRUTTO:1 328,89zł
PONAD 25 LAT
DOŚWIADCZENIA
DORADZTWO
I SERWIS
DOSTAWA
ZA 3 ZŁ
ZWROT DO
90 DNI