switche rackowe 19

GIGA SWITCH 16x 10/100/1000 RJ45
INTELLINET
KOD: 561068 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:314,29zł
BRUTTO:386,58zł
GIGA SWITCH 48x RJ45 + 2 sloty 10GbE SFP+ UpLink
INTELLINET
KOD: 561297 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:1 408,93zł
BRUTTO:1 732,98zł
GIGABIT SWITCH 16X 10/100/1000 RJ45 POE+ 2X SFP LCD RACK
INTELLINET
KOD: 561259 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:1 247,96zł
BRUTTO:1 534,99zł
GIGABIT SWITCH 24X 10/100/1000 RJ45 DESKTOP/RACK
INTELLINET
KOD: 561273 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:377,24zł
BRUTTO:464,01zł
GIGABIT SWITCH 8X 10/100/1000 RJ45 POE+ 140W 19 RACK
INTELLINET
KOD: 560641 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:553,78zł
BRUTTO:681,15zł
MODUŁ Mini GBIC SFP 1000Base-LX LC JEDNOMODOWY 1550nm 80km
INTELLINET
KOD: 545044 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:267,75zł
BRUTTO:329,33zł
MODUŁ Mini GBIC SFP 1000Base-LX LC JEDNOMODOWY RX1310/TX1550
INTELLINET
KOD: 507486 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:115,44zł
BRUTTO:141,99zł
MODUŁ Mini GBIC SFP 1000Base-LX LC JEDNOMODOWY RX1550/TX1310
INTELLINET
KOD: 507509 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:136,83zł
BRUTTO:168,30zł
MODUŁ MINI GBIC SFP LC MULTIMODE 550M
INTELLINET
KOD: 545006 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:111,37zł
BRUTTO:136,99zł
MODUŁ MINI GBIC SFP LC SINGLE-MODE 20KM
INTELLINET
KOD: 506724 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:116,25zł
BRUTTO:142,99zł
MODUŁ Mini GBIC SFP+ 10Gb/s Cat6a
INTELLINET
KOD: 508179 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:1 479,67zł
BRUTTO:1 819,99zł
MODUŁ Mini GBIC SFP+ 10GBase-LR LC JEDNOMODOWY 1310nm
INTELLINET
KOD: 507479 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:400,80zł
BRUTTO:492,98zł
MODUŁ Mini GBIC SFP+ 10GBase-SR LC WIELOMODOWY 850nm
INTELLINET
KOD: 507462 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:185,36zł
BRUTTO:227,99zł
MODUŁ Mini-GBIC SFP 1000Base-LX LC JEDNOMODOWY 1310nm 10km
INTELLINET
KOD: 545013 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:97,55zł
BRUTTO:119,99zł
PRZEŁĄCZNIK ETHERNET PoE/PoE+ ENDSPAN 16 PORTÓW RJ45 10/100
INTELLINET
KOD: 560849 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:808,94zł
BRUTTO:995,00zł
PRZEŁĄCZNIK ETHERNET RACKOWY 16 PORTÓW RJ45 8x PoE/PoE+
INTELLINET
KOD: 560771 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:585,45zł
BRUTTO:720,10zł
PRZEŁĄCZNIK GIGABIT 16 PORTOWY PoE/PoE+ AT/AF 220W 19 Rack
INTELLINET
KOD: 560993 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:1 171,75zł
BRUTTO:1 441,25zł
Przełącznik Gigabit 24x RJ45 PoE+, 2x SFP, wyświetlacz LCD
INTELLINET
KOD: 561242 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:1 450,39zł
BRUTTO:1 783,98zł
PRZEŁĄCZNIK RACKOWY GIGABIT 16 PORTÓW 10/100/1000
INTELLINET
KOD: 524148 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:410,40zł
BRUTTO:504,79zł
SWITCH 10/100/1000 GIGA 24 SFP
INTELLINET
KOD: 561044 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:513,32zł
BRUTTO:631,38zł
PONAD 25 LAT
DOŚWIADCZENIA
DORADZTWO
I SERWIS
DOSTAWA
ZA 3 ZŁ
WYSYŁKA W
24h