switche zarządzalne

48-Portowy Zarządzalny Przełącznik Gigabit PoE+ Uplink 10GbE
INTELLINET
KOD: 561112 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:5 528,87zł
BRUTTO:6 800,51zł
48-Portowy Zarządzalny Przełącznik Gigabit RJ45 4x SFP
INTELLINET
KOD: 561334 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:1 477,23zł
BRUTTO:1 816,99zł
GIGABIT SWITCH 24x 10/100/1000 RJ45 POE+ 2x SFP MANAGED
INTELLINET
KOD: 560559 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:1 593,50zł
BRUTTO:1 960,01zł
GIGABIT SWITCH 8X 10/100/1000 WEB-SMART VLAN
INTELLINET
KOD: 561099 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:169,92zł
BRUTTO:209,00zł
MODUŁ Mini GBIC SFP 1000Base-LX LC JEDNOMODOWY 1550nm 80km
INTELLINET
KOD: 545044 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:262,50zł
BRUTTO:322,88zł
MODUŁ Mini GBIC SFP 1000Base-LX LC JEDNOMODOWY RX1310/TX1550
INTELLINET
KOD: 507486 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:121,14zł
BRUTTO:149,00zł
MODUŁ Mini GBIC SFP 1000Base-LX LC JEDNOMODOWY RX1550/TX1310
INTELLINET
KOD: 507509 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:134,15zł
BRUTTO:165,00zł
MODUŁ Mini GBIC SFP 1000Base-T RJ45
INTELLINET
KOD: 523882 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:143,90zł
BRUTTO:177,00zł
MODUŁ MINI GBIC SFP LC MULTIMODE 550M
INTELLINET
KOD: 545006 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:109,21zł
BRUTTO:134,33zł
MODUŁ MINI GBIC SFP LC SINGLE-MODE 20KM
INTELLINET
KOD: 506724 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:114,14zł
BRUTTO:140,39zł
MODUŁ Mini GBIC SFP+ 10GBase-LR LC JEDNOMODOWY 1310nm
INTELLINET
KOD: 507479 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:393,32zł
BRUTTO:483,78zł
MODUŁ Mini GBIC SFP+ 10GBase-SR LC WIELOMODOWY 850nm
INTELLINET
KOD: 507462 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:182,29zł
BRUTTO:224,22zł
MODUŁ Mini-GBIC SFP 1000Base-LX LC JEDNOMODOWY 1310nm 10km
INTELLINET
KOD: 545013 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:96,75zł
BRUTTO:119,00zł
PONAD 25 LAT
DOŚWIADCZENIA
DORADZTWO
I SERWIS
DOSTAWA
ZA 3 ZŁ
WYSYŁKA W
24h