SC/SC

PATCH FIBER SC/SC DUPLEX 50/125 1M OM3 MULTIMODE
TECHLY
KOD: ILWL D5-B-010/OM3 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:37,39zł
BRUTTO:45,99zł
PATCH FIBER SC/SC DUPLEX 50/125 3M OM3 MULTIMODE
TECHLY
KOD: ILWL D5-B-030/OM3 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:51,21zł
BRUTTO:62,99zł
PATCH FIBER SC/SC DUPLEX 50/125 5M OM3 MULTIMODE
TECHLY
KOD: ILWL D9-LCLC-050 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:57,61zł
BRUTTO:70,86zł
PATCH FIBER SC/SC DUPLEX 9/125 1M OS2 SINGLEMODE
TECHLY
KOD: ILWL D9-B-010 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:32,51zł
BRUTTO:39,99zł
PATCH FIBER SC/SC DUPLEX 9/125 3M OS2 SINGLEMODE
TECHLY
KOD: ILWL D9-B-030 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:40,64zł
BRUTTO:49,99zł
PATCH FIBER SC/SC DUPLEX 9/125 5M OS2 SINGLEMODE
TECHLY
KOD: ILWL D9-B-050 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:48,77zł
BRUTTO:59,99zł
ŚWIATŁOWÓD KROSOWY 9/125 SC/APC-SC/APC DUPLEX 10M OS2
EFB
KOD: O2561.10 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:68,75zł
BRUTTO:84,56zł
ŚWIATŁOWÓD KROSOWY 9/125 SC/APC-SC/APC DUPLEX 15M OS2
EFB
KOD: O2561.15 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:66,26zł
BRUTTO:81,50zł
ŚWIATŁOWÓD KROSOWY 9/125 SC/APC-SC/APC DUPLEX 20M OS2
EFB
KOD: O2561.20 DOSTĘPNOŚĆ:
NETTO:76,21zł
BRUTTO:93,74zł
PONAD 25 LAT
DOŚWIADCZENIA
DORADZTWO
I SERWIS
DOSTAWA
ZA 3 ZŁ
WYSYŁKA W
24h