EVERKI PLECAK DO NOTEBOOKA CONCEPT 17,3 EKP133

0874933002116
EVERKI
SZT
0
cena detaliczna

1 110,67zł netto
1 366,12zł brutto


Plecak premium na laptopa do 17,3” przyjazny punktom kontrolnym

Dedykacja Everki dla jakości, innowacyjności, wszechstronności i ciągłego doskonalenia ukazuje się w jej produktach, a Concept nie jest wyjątkiem. Jeden z najbardziej bogatych w funkcje produktów firmy do tej pory. Jest kulminacją dwóch latach badań i rozwoju nad tym, czego klienci chcą i potrzebują, i co sprawia, że ??torba się sprawdza. Jeśli klient szuka taniej torby z mnóstwem funkcji, istnieje wiele opcji. Jeśli chce on piękną, wysokiej klasy torbę z ograniczoną liczbą funkcji, istnieje kilka dobrych opcji. Concept przynosi swojemu użytkownikowi najlepsze z obu światów.

Ta torba sportowa ma wiele jakościowych cech, dzięki którym Everki zaczęło być znane - duże suwaki, skórzany uchwyt, wytrzymałe i wodoodporne materiały, ergonomiczne szelki i tył plecaka, przyjazna punktom kontrolnym komora na laptopa (pasuje do 17.3") i oczywiście, atrakcyjny design. Wraz ze swoją komorą na laptopa, Concept posiada również dwie dodatkowe duże, zapinane na zamek komory, każda rozmieszczona strategicznie, aby zmaksymalizować przestrzeń i funkcjonalność oraz wyposażone w oddzielne schowki i kieszenie, idealne dla przenośnych urządzeń USB i innych małych i średnich przedmiotów.

Ostatni wysiłek Everki wspiera również debiutancki system ochrony rogów, który zapewnia dodatkową wyściółkę obszarom, które producenci laptopów wymienili jako najczęściej uszkodzone. Wytrzymały twarde kasetki na okulary/gadżety, wbudowane dyskretnie do własnej zapinanej na zamek kieszeni, a także rozkładające ciężar pasa piersiowego, wodoodporny pokrywający powierzchnię balistyczny nylon, wielofunkcyjne boczne kieszenie oraz schowek na Kindle/iPada/tablet PC (w komorze laptopa) dopełniają ten najnowszy dodatek do katalogu.

Ponadto, tak jak w przypadku wszystkich produktów Everki, Concept jest wspierany przez Limitowaną Wieczystą Gwarancję Everki i światowej klasy obsługę klienta.

Przestrzeń, organizacja, jakość, styl ... wszystkie są częścią Conceptu.

 

GŁÓWNE FUNKCJE

Przyjazna punktom kontrolnym komora na laptopa/tablet 17,3”

Nie jest mitem, że punkty kontrolne na lotniskach cięgle nakładają coraz więcej zasad i ograniczeń. Przejdź przez kontrolę bezpieczeństwa z przyjazną punktom kontrolnym komorą laptopa/tabletu Concept. Po prostu otwórz komorę o 180 stopni, połóż płasko torbę na taśmie i oglądaj swoje urządzenia przechodzące przez urządzenia prześwietlające bez bałaganu i niedogodności związanymi z ich wyjmowaniem - jeśli z jakiegokolwiek powodu jesteś zobowiązany do wyjęcia ich, możesz to zrobić z łatwością, bez reorganizowania reszty zawartości torby. Szybko, prosto i skutecznie.

 

Kasetka szybkiego dostępu z chronioną powłoką na okulary słoneczne/gadżet

Ochrona drogich okularów i innych delikatnych przyborów nigdy nie była prostsza. Innowacyjna, zapinana na zamek twarda kasetka Concept, wbudowana w górnej części torby, w której zawartość jest pod najmniejszym ciśnieniem, zapewnia dobre dopasowanie do okularów, okularów słonecznych lub innych małych, delikatnych artykułów. Podwaja się również jako miejsce do przechowywania telefonu, odtwarzacza MP3 lub przenośnego urządzenia multimedialnego i jest wyposażona w wyjście kabla słuchawek dla dodatkowej funkcjonalności bez bałaganu.

 

System ochrony rogów

Twój laptop jest jednym z Twoich najcenniejszych dóbr, więc zasługuje na specjalne traktowanie. Concept idzie o krok dalej, aby chronić Twój komputer przed uderzeniami i zarysowaniami. Oprócz dużej wyściółki filcowej, ta komora na laptopa dysponuje systemem ochrony rogów Everki - formowane amortyzujące rogi, które chronią urządzenie na brzegach, które to obszary producenci uznali za najbardziej wrażliwe i często uszkodzone. Pozwól Everki dbać o Twój przedmiot, dzięki czemu możesz skoncentrować się na pracy lub podróży.

 

Wysokiej jakości skórzany uchwyt i akcenty

Concept jest nie tylko lekki i praktyczny, ale oferuje również mnóstwo jakościowych funkcji i detali, które dodają mu stylowego uroku - skórzane akcenty, wysokiej klasy ramiączka nylonowe, duże suwaki i odblaskowe metalowe logo, aby wymienić tylko kilka. Everki posiada również skórzaną rączkę, aby zapewnić mocny i wygodny uchwyt przy pakowaniu, a wszystkie akcenty Conceptu są produkowane przy użyciu najwyższej jakości materiałów, aby utrzymać ostry i profesjonalny wygląd, który przetrwa próbę czasu.

 

Przestronne, dobrze zorganizowane komory

Wraz ze swoimi komorami na laptopa/tablet, Everki wyposażyło ten plecak w dużą dodatkową przestrzeń. Komora główna posiada duże zamki i schowek szybkiego dostępu, idealny dla dokumentów i plików folderów, oddzielony przegrodą od urządzeń peryferyjnych i innych akcesoriów oraz z dużą ilością miejsca pozostałego na sweter lub płaszcz, aby utrzymać zarówno turystów, jak i profesjonalistów w cieple w trakcie tych długich międzynarodowych lotów. Inna przestronna i wszechstronna, zapinana na zamek komora zawiera szereg schowków i kieszeni na wizytówki, dyski USB, klucze i inne drobiazgi, a także większą kieszeń idealną dla adapterów i innych zasadniczych przedmiotów

 

Dodatkowe funkcje

Wieczysta ochrona gwarancyjna
Możesz cieszyć się spokojem umysłu wiedząc, że w przypadku każdego produktu z rodziny Everki, nie musisz martwić się o odkrycie wady lub defektu po zakończeniu okresu gwarancji. Limitowana Wieczysta Gwarancja Everki chroni Twój zakup przed wadami produkcyjnymi przez cały okres użytkowania produktu.

Magnetyczny szybki dostęp i regulowane boczne kieszenie

Główna przednia kieszeń Conceptu jest wygodna dla do trzymania gumy, chusteczek lub dokumentów podróżnych pod ręką i trzyma je zamknięte stosując magnetyczne zamknięcie. Dodatkowa kieszeń po obu stronach torby, wyposażona w pasy kompresyjne zapewnia szybki dostęp do większych przedmiotów, takich jak butelki, bez konieczności zdejmowania plecaka.

 

Ergonomiczny panel tylny i ramiączka

Przenoszenie laptopa i wszystkich jego akcesoriów szybko może zmęczyć. Na szczęście dla zmęczonego podróżnika, Concept przychodzi z delikatnymi poduszkowymi ramiączkami i wyściełany tylnym panelem, który rozdziela obciążenie na Twoich ramionach przez długi okres czasu. Dodatkowa wyściółka z siatki i głębokie kanały przepływu powietrza idą nawet jeszcze dalej, aby utrzymać Cię w suchości, chłodzie i komforcie.

Opcjonalna ukryta komora
Pokrowiec pogodowy komory Concept podwaja się jako dodatkowa kieszeń i jest usuwany. Jego dyskretna lokalizacja sprawia, że ??jest niezauważalny, a tym samym idealny dla schowania pieniędzy i/lub innych ważnych dokumentów w czasie podróży.

Wielofunkcyjne mini ramiączka
Wygodne mini ramiączka z przodu ramiączek Conceptu umożliwiają tymczasowe przechowywanie i wyjmowanie takich elementów, jak okulary słoneczne i słuchawki douszne szybko i łatwo przy kasie lub na Twojej drodze przez odprawę lotniskową, czyniąc transakcję sprawną i pozbawioną dodatkowego wysiłku.

 

Rozkładający ciężar pasek na tors

Dzisiejszy podróżnik z wiedzą techniczną potrzebuje torby, która może udźwignąć dużo masy bez dodawania do niej. Aby to osiągnąć, Everki stworzyło system paska rozkładającego ciężar, który rozkłada ciężar obciążenia równomiernie na torsie, aby zmniejszyć napięcie mięśni i utrzymać się Twoje uczucie lekkości stóp na każdym kroku podczas noszenia Conceptu.

 

Podszewka wysokiego kontrastu

Z Everki, forma i funkcja nie wykluczają się wzajemnie. Oprócz szeregu wygodnych kieszeni i schowków, które zapewniają utrzymanie zawartości w wyznaczonych miejscach, Contrast posiada pomarańczową podszewkę wysokiego kontrastu, która wpisuje się w ogólny wizerunek torby i sprawia, że ??łatwo możesz znaleźć elementy w każdych warunkach oświetleniowych.

 

Duże zamki i metalowe błyskawiczne suwaki

Zamki Concept w rozmiarze 10 są większe i bardziej trwałe niż sprzętu znajdującego się na większości innych toreb w swojej klasie. Mocne, całkowicie metalowe suwaki błyskawiczne Everki są stworzone, by trwale zamykać otwory blokujące pozwalając chronić Twoje kosztowności, gdy jesteś w podróży.

  • PNPROD_C
  • ICIKOD_C
PONAD 25 LAT
DOŚWIADCZENIA
DORADZTWO
I SERWIS
DOSTAWA
ZA 3 ZŁ
WYSYŁKA W
24h