Moduł MiniGBIC SFP 1000Base-SX LC Wielomodowy 550m

545006
0766623545006
INTELLINET
SZT
7
cena detaliczna

142,14zł netto
174,83zł brutto


Transceiver SFP Intellinet 545006 – Moduł Światłowodowy SFP 1000Base-SX LC Wielomodowy 850nm, do 550m, Mini GBIC

 

Opis produktu:

  • Jeden port optyczny duplex 1000Base-SX wielomodowy LC
  • Prędkość transmisji danych: 1000 Mbps
  • Obsługiwana odległość połączenia: do 550 m (okablowanie 50/125µm) lub 220 m (okablowanie 62.5/125µm)
  • Długość fali: 850 nm
  • Wykonany w standardzie SFP (Small Form-factor Pluggable)
  • Zgodny ze specyfikacją SFP Transceiver MSA
  • Odpowiednik modułu SFP Cisco GLC-SX-MM
  • Podłączanie typu "Hot Plug" (bez konieczności wyłączania przełącznika)
  • Gwarancja 3 lata

 

Obsługiwane standardy:

  • IEEE 802.3z (światłowód Ethernet Gigabit)

 

Parametry techniczne:

  • Obsługiwane media transmisyjne:
    • 1000Base-SX Multi-mode 50/125 µm
    • 1000Base-SX Multi-mode 62.5/125 µm
  • Porty: port światłowodu LC duplex, 1000Base-SX
  • Dystans połączenia:
    • 550 m (okablowanie światłowodowe 50/125 µm)
    • 220 m (okablowanie światłowodowe 62.5/125 µm)
  • Długość fali: 850 nm
  • Moc transmisji optycznej:
    • Maksymalna moc nadawcza: -3 dBm
    • Minimalna moc nadawcza: - 8 dBm
    • Czułość: -20 dB
    • Zapas: 8 dB
  • Wykonany w standardzie SFP (Small Form-factor Pluggable)
  • Certyfikaty: FCC Class B, CE Mark, RoHS

 

Zasilanie:

  • Wymagane napięcie: 3.3V
  • Pobór mocy: 1W (max.)

 

Parametry fizyczne i warunki otoczenia:

  • Wymiary: 55 (dł.) x 13 (szer.) x 12 (wys.) mm
  • Waga: 15g
  • Temperatura pracy: 0° - 70°C
  • Typowa temperatura pracy: 34.8°C
  • Wilgotność: 5% - 95% RH, nieskondensowana
  • Temperatura magazynowania: -40° - 85°C

 

Zawartość opakowania:

  • Wkładka SFP 1000Base-SX LC MM Intellinet 545006

 

  • PNPROD_C 545006
  • ICIKOD_C I-TX-MGBIC006
PONAD 25 LAT
DOŚWIADCZENIA
DORADZTWO
I SERWIS
DOSTAWA
ZA 3 ZŁ
WYSYŁKA W
24h